FIGURINER, porslin och stengods, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

522604. FIGURINER, porslin och stengods, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd 14-20 cm.

Åldersslitage
En arm är lagad på trollet av Vicke Lindstrand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-20 cm.

Åldersslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 307