MODELLBILAR, delvis plåt, TÅGSET HWN samt ÅNGMASKINSTILLBEHÖR Fleischmann.

522601. MODELLBILAR, delvis plåt, TÅGSET HWN samt ÅNGMASKINSTILLBEHÖR Fleischmann.

Modellbilar bland annat Tekno, Inf Indicator, längsta längd ca 18 cm.
Tågset med vagnar.
Ångmaskinstillbehör, Fleischmann, höjd ca 12 cm.

Slitage, skador, ej fullt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tågset med vagnar.

Antal besök: 511