VASER, 3 st, glas. ERIK HÖGLUND för Vrigstad Kristallhytta, signerade och numrerade.

522541. VASER, 3 st, glas. ERIK HÖGLUND för Vrigstad Kristallhytta, signerade och numrerade.

Dekorerade med en blå och en röd rand. Höjd 14,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 902