VASER samt mugg, 5 delar, keramik, bland annat "Folio", Upsala Ekeby, 1950/60-tal.

522536. VASER samt mugg, 5 delar, keramik, bland annat "Folio", Upsala Ekeby, 1950/60-tal.

Vas samt mugg, Ingrid Atterberg
Vas, "Folio"
Vas, nr 43130/353M
Vas, nr 6176.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, "Folio"
Vas, nr 43130/353M
Vas, nr 6176.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 126