GIDEON ERIKSSON. Solbelysta björkar i skogsglänta. Olja på pannå. Signerad samt daterad -81.

522531. GIDEON ERIKSSON. Solbelysta björkar i skogsglänta. Olja på pannå. Signerad samt daterad -81.

61 x 67.5 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 67.5 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Antal besök: 913