DOCKA SAMT SPARBÖSSA, plast och plåt, 1900-talets första hälft.

522492. DOCKA SAMT SPARBÖSSA, plast och plåt, 1900-talets första hälft.

Docka märkt Tyskland, höjd 45 cm, medföljer mindre låda med dockkläder.
Sparbössa, plåt Tyskland US-Zone, höjd 14,5 cm, i originalbox.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 398