RADIOMÖBEL, sengustaviansk stil, Bodafors, 1900-talets mitt.

522440. RADIOMÖBEL, sengustaviansk stil, Bodafors, 1900-talets mitt.

Radiomöbel i mahogny, dekor av intarsia
Längd 99, bredd 42,5, höjd 81 cm.

Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 532