SVEN O HAMLET. Landskap, 3 st, 2 st olja på duk samt litografi, sign o numrerad 38/50.

522438. SVEN O HAMLET. Landskap, 3 st, 2 st olja på duk samt litografi, sign o numrerad 38/50.

34x38-44x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x38-44x43 cm.

Antal besök: 2 202