SOFFA, 3-sits, "Bonanza", Esko Pajamies, Asko, Finland, 1960-/1970-tal.

522429. SOFFA, 3-sits, "Bonanza", Esko Pajamies, Asko, Finland, 1960-/1970-tal.

Stomme i lövträ, läderklädda dynor.
Längd 187 cm.
Bredd 78 cm.

Bruksslitage, läder med torksprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 187 cm.
Bredd 78 cm.

Antal besök: 6 717