TRÄSNIDERIER, 2 stycken, 1900-tal.

522411. TRÄSNIDERIER, 2 stycken, 1900-tal.

Smed, höjd 17 cm
Nötknäckare, höjd 20,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smed, höjd 17 cm
Nötknäckare, höjd 20,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 494