MATSALSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

522217. MATSALSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Längd 141, djup 51, höjd 201 cm.

Slitage, repor, stötmärken, färgbortfall, smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 378