BELLMAN, C. M. Fredmans epistlar i urval. Sex originallitografier av Gösta Kriland.

522000. BELLMAN, C. M. Fredmans epistlar i urval. Sex originallitografier av Gösta Kriland.

Bok och Bild, 1966. Opaginerad, (32) sidor, förlagets linneband. 35x25 cm. Bibliofilupplaga om 300 numrerade ex. detta har nr. 25. Innehåller 6 signerade originallitografier av Gösta Kriland.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 463