Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Övrigt
KARAFF MED PROPP, 2 st, glas, troligen Empoli, Italien, 1900-tal.
521991. KARAFF MED PROPP, 2 st, glas, troligen Empoli, Italien, 1900-tal.
Turkos. Höjd ca 45 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Turkos. Höjd ca 45 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
490