KLARINETT, Robert Schopper, Leipzig, 1900-tal.

521942. KLARINETT, Robert Schopper, Leipzig, 1900-tal.

Originalväska.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalväska.

Antal besök: 3 964