ARMBAND och HÄNGE MED KEDJA, silver och diamanter, Efva Attling, "Bianca & Stars" och "From Here To Eternity".
521923. ARMBAND och HÄNGE MED KEDJA, silver och diamanter, Efva Attling, "Bianca & Stars" och "From Here To Eternity".
"Bianca & Stars" Armband i sterlingsilver med diamanter, totalt 0,10 carat enligt gravyr. Svart textilt band. Stämplad Efva, Stockholms stadsstämpel, 925, signatur, 0,10. Längd 4,5 cm.
"From Here To Eternity" ("Härifrån till evigheten") Hängsmycke i sterlingsilver med ingraverad dekor. Stämplad Efva, 925. Längd 1,5 cm. Kedja, längd 39 cm.
Påse medföljer.
"From Here To Eternity" hängsmycke, nypris 950 :-
"Bianca & Stars" armband, nypris 3900:-.
Bruksskick.
Originalkartonger medföljer.
Kedja med märken.
Påse medföljer.
Bruksskick.
Originalkartonger medföljer.
Kedja med märken.