FOTPALL, 1960-tal.

FOTPALL, 1960-tal.
521914. FOTPALL, 1960-tal.

Stomme av teak. Skinnklädd plymå. Längd 55, bredd 55, höjd 40 cm.

Smärre repor och märken. Litet hål.

Gör en kostnadsfri värdering!
521914. FOTPALL, 1960-tal.

Antal besök: 477