SNUSDOSA, silver, 1900-tal.

SNUSDOSA, silver, 1900-tal.
521883. SNUSDOSA, silver, 1900-tal.

Reliefdekor med figurer på locket.
Ca 6 x 5 cm.
Ca. 50 gr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 6 x 5 cm.
Ca. 50 gr.

Bruksslitage.

Antal besök: 543