EVA PERSSON. Akvareller, 2 st, signerade.

521860. EVA PERSSON. Akvareller, 2 st, signerade.

Ca. 24x19 cm samt 17x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 24x19 cm samt 17x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 643