KRYDDSTÄLL, porslin/trä, "Arom", Rörstrand, 1900-tal.

521812. KRYDDSTÄLL, porslin/trä, "Arom", Rörstrand, 1900-tal.

Mått på hylla:
Längd 41,5 cm, bredd 9 cm, höjd 11,5 cm.

Slitage, en spricka i kryddbruk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått på hylla:

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 800