MINIATYRER, 4 st, snidade nötter, orientaliska.

521745. MINIATYRER, 4 st, snidade nötter, orientaliska.

Höjd exklusive sockel ca 3-4 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage. En med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 979