MODELLBIL, plåt, HUKI HKN, Made in western Germany.

521684. MODELLBIL, plåt, HUKI HKN, Made in western Germany.

Längd 23 cm. Rörliga huvuden.

Smärre slitage och repor på översidan. Bakhjulen vingliga. Repor på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23 cm. Rörliga huvuden.

Antal besök: 1 059