OVE VAKSBERG. Färglitografi, signerad.

521654. OVE VAKSBERG. Färglitografi, signerad.

41 x 32 cm.

Blad har lossnat ur sin passpartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 32 cm.

Antal besök: 3 147