BORD, 1900-tal.

BORD, 1900-tal.
521594. BORD, 1900-tal.

Längd 96 cm
Bredd 96 cm
Höjd 74 cm

3 iläggsskivor medföljer, bredd 63,5 cm/skiva.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
521594. BORD, 1900-tal.

Längd 96 cm
Bredd 96 cm
Höjd 74 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Antal besök: 317