Längd 96 cm
Bredd 96 cm
Höjd 74 cm
3 iläggsskivor medföljer, bredd 63,5 cm/skiva.
Bruksslitage. Fläckar. Repor.
Längd 96 cm
Bredd 96 cm
Höjd 74 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor.