IVAR MORSING. Den gamla, olja på duk, signerad.

521520. IVAR MORSING. Den gamla, olja på duk, signerad.

ca 24 x 22,5 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 24 x 22,5 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 543