SMYCKEN silver, 12 delar, 1900-tal.

52145. SMYCKEN silver, 12 delar, 1900-tal.

6 ringar, hänge Kautokeino Juhls, 2 broscher, halsband, 2 armband.

Slitage. Smärre dekorskador på armband med svart dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 058