BROSCH, förgyllt silver, David Andersen sekelskiftet 1800/1900.

52141. BROSCH, förgyllt silver, David Andersen sekelskiftet 1800/1900.

Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage. Ett hänge saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Antal besök: 1 274