BREVPRESS, sten och patinerad metall, 1900-tal.

521374. BREVPRESS, sten och patinerad metall, 1900-tal.

Uggla på böcker, höjd ca. 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 654