BORD, Reiners möbelfabrik Mjölby, 1930-tal.

52123. BORD, Reiners möbelfabrik Mjölby, 1930-tal.

Fanerad skiva i björk, zebrano m.m. Längd 90, bredd 45, höjd 61 cm.

Bruksslitage, fanerbortfall på sargen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 079