LODREGULATOR, 1900-talets början.

521229. LODREGULATOR, 1900-talets början.

Fanerad med valnöt. Svärtad och skuren dekor. Höjd ca 121 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Torrsprickor och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 746