SOFFA, "Alex", Marie Norell-Möbler, Norell Möbler, 2000-tal.

521207. SOFFA, "Alex", Marie Norell-Möbler, Norell Möbler, 2000-tal.

Längd ca. 232 cm.

Bruksslitage. Skadat tyg på stomme under kuddar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 232 cm.

Antal besök: 1 306