BJÖRN GIDSTAM. Färglitografi, signerad och numrerad 116/210.

521205. BJÖRN GIDSTAM. Färglitografi, signerad och numrerad 116/210.

Motivets mått ca 30 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått ca 30 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 498