TALLRIKAR, 5 st, ASSIETTER, 6 st, porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

521156. TALLRIKAR, 5 st, ASSIETTER, 6 st, porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

Diameter ca 19 resp. 25,5 cm.

Slitage, enstaka nagg, enstaka hårspricka, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 19 resp. 25,5 cm.

Antal besök: 722