Auto-DUX 61, byggsats i originalkartong. 3 VW-karosser med tillhörande delar. Instruktion.

521110. Auto-DUX 61, byggsats i originalkartong. 3 VW-karosser med tillhörande delar. Instruktion.

Kartongen ? x ? cm.

Kartongen med lagning. Några lackskador på karosser. I övrigt mycket bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kartongen ? x ? cm.

Antal besök: 2 408