Ljusstake, "Festivo", Timo Sarpaneva, Iittala, sign. höjd ca 18 cm.
Bambuvas, höjd ca 24 cm.
Ljuslykta, Iittala, höjd ca 7 cm.
Skål, Orrefors, sign. höjd ca 11,5 cm.
Champagneglas, 2 st, sign.
Vas, Reijmyre, höjd ca 30,5 cm.
mm.
Smärre slitage.
Bambuvas, höjd ca 24 cm.
Champagneglas, 2 st, sign.
mm.
Smärre slitage.