KERAMIK, 5 delar.

KERAMIK, 5 delar.
521066. KERAMIK, 5 delar.

2 st figuriner Gunnar Nylund, 2 st vaser Gunnar Nylund, 1 st björn fastlimmad på träsockel, Höjd 14 - 21 cm.

Vas med ytslitage, chamottvas med fotringsnagg, sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
521066. KERAMIK, 5 delar.

Antal besök: 919