SOFFBORD, trä/smide, 1900-tal.

521041. SOFFBORD, trä/smide, 1900-tal.

Med förvaring under bordsskiva.
Längd 125,5 cm.
Bredd 76 cm.
Höjd 51 cm.

Bruksslitage, genomgående spricka på skriva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 125,5 cm.
Bredd 76 cm.
Höjd 51 cm.

Antal besök: 3 087