KOPP MED FAT, 3 set, silver, Ladoucette & Gavard, Frankrike, 1800-tal.

520914. KOPP MED FAT, 3 set, silver, Ladoucette & Gavard, Frankrike, 1800-tal.

950/1000 silver.
Kopp diameter ca 8,3 mm. Fat diameter ca 13,5 cm
Total vikt ca 470 gram.

Bruksslitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

950/1000 silver.
Total vikt ca 470 gram.

Bruksslitage. Gravyr.

Antal besök: 522