HERRARMBANDSUR, 8 st, 1900-tal.

520773. HERRARMBANDSUR, 8 st, 1900-tal.

Bland annat Pulsar, Junghans, Edifice, Junkers med flera.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 845