ÅKE WICKSTRÖM. "Midsommardans hos Erik på Hultet". Olja på duk, signerad.

520672. ÅKE WICKSTRÖM. "Midsommardans hos Erik på Hultet". Olja på duk, signerad.

21 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 434