DOCKHUS, Pintoy, med tillbehör, 2000-tal.

520665. DOCKHUS, Pintoy, med tillbehör, 2000-tal.

Tillbehör delvis av samma märke som dockhuset. Mått exkl. fristående delar. Längd 82, bredd 45,5, höjd 63 cm.

Slitage, stötmärken. Vissa tillbehör i obruten förpackning. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 288