ELASTOLIN franska marscherande soldater, bland annat fanbärare med fana av massa.

52065. ELASTOLIN franska marscherande soldater, bland annat fanbärare med fana av massa.

6,5 cm serie.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6,5 cm serie.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 092