LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Edvin Ollers, Schröder & Olsson, 1900-tal.

520585. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Edvin Ollers, Schröder & Olsson, 1900-tal.

Höjd ca. 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 304