GÖTE SVENSSON. "Arilds källa", olja på duk, signerad G. Svensson Arild -55.

520510. GÖTE SVENSSON. "Arilds källa", olja på duk, signerad G. Svensson Arild -55.

50 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Antal besök: 781