ELASTOLIN DJUR och WESTERNFIGURER, cirka 20 stycken.

52040. ELASTOLIN DJUR och WESTERNFIGURER, cirka 20 stycken.

1940 - 1950-tal.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1940 - 1950-tal.

Skador och slitage.

Antal besök: 2 566