YTTERFODER, 3 st, "Prins Eugens Waldemarsudde" Gustafsberg, Rörstrand.

520401. YTTERFODER, 3 st, "Prins Eugens Waldemarsudde" Gustafsberg, Rörstrand.

1 st Gustafsberg diameter 25,5 cm.
2 st Rörstrand höjd 14 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

En Rörstrand med nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st Rörstrand höjd 14 cm.

En Rörstrand med nagg på fot.

Antal besök: 648