FOTOALBUM SAMT FOTOGRAFIER, tidigt 1900-tal.

520326. FOTOALBUM SAMT FOTOGRAFIER, tidigt 1900-tal.

6 album samt lösa fotografier.

Omfattande slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 284