DOCKSKÅPSMÖBLER OCH INREDNING, metall, trä och porslin, 1900-tal.

520302. DOCKSKÅPSMÖBLER OCH INREDNING, metall, trä och porslin, 1900-tal.

Möbler, dockor samt inredning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 617