HARALD GROVENS. Oljemålning samt gouache.

520282. HARALD GROVENS. Oljemålning samt gouache.

Kompositioner, signerad H. Grovens, gouache, 17,5x20 cm. oljemålning 35x20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 827