PARTI ORIENTALISKT PORSLIN, ca 18 delar, 1900-tal.

520228. PARTI ORIENTALISKT PORSLIN, ca 18 delar, 1900-tal.

Partiet består av bl.a tekannor, vaser, ytterfoder och tallrikar.

Bruksslitage. Smärre skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 344