VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, 1900-tal.

520158. VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, 1900-tal.

Höjd ca 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 395