Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, 1900-tal.
520158. VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, 1900-tal.
Höjd ca 26 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 26 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
301